Dom Aktualności

Gospell i Worldcall Telecom ogłosili strategiczną współpracę

dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Gospell i Worldcall Telecom ogłosili strategiczną współpracę

Gospell i Worldcall Telecom ogłosili strategiczną współpracę
Gospell z dumą ogłasza swoje długoterminowe i strategiczne partnerstwo z Worldcall Telecom Limited (Pakistan) w celu dostarczenia dekoderów cyfrowych w 2018 roku, umowa ramowa na dostawę 100 000 pudełek została już podpisana w ramach fazy 1 dostawy. Worldcall jest znanym operatorem MSO (multi service operator) i liderem rynku w branży kablowej w Pakistanie i rozpoczął już masową kampanię na rzecz cyfryzacji. Będzie korzystał z najnowocześniejszych technologii i produktów oferowanych przez Gospell w zakresie rozwiązań multimedialnych dla przyszłych planów rozbudowy sieci i mapy drogowej.

Gospell z powodzeniem zakończył instalację, testowanie i integrację platformy Advance Security CA Visioncrypt 6.2, z której korzystają najwięksi operatorzy w Indiach. Firma Worldcall rozpoczęła już komercyjną działalność na nowej platformie w wielu miastach.

Worldcall ocenia również i planuje wdrażanie strumieniowania OTT i rozwiązań pomiarowych odbiorców oferowanych przez Gospell w niedalekiej przyszłości. Próby terenowe dla rozwiązania GPON będą również wkrótce realizowane, aby wykorzystać infrastrukturę światłowodową i dostęp do metra / dostęp już dostępny dla globalnej sieci.

CEO Worldcall, pan Babar Ali Syed, mówi przy okazji, powiedział, że Worldcall pozycjonuje i orientuje się jako dynamiczny operator, aby sprostać wymaganiom rynku cyfrowego, dostosowując się do najnowszych trendów technologicznych i będzie miał wiele ofert dla różnych segmentów rynku.

Pub Czas : 2018-03-21 15:51:36 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)