Dom

Gospell Digital Technology Co.,ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
Chenzhou
Shenzhen
Chengdu

Chenzhou

Shenzhen

Chengdu

 • Linia produkcyjna
  Profil linii produkcyjnej

  Założona w 2001 roku, Gospell Digital Technology Co Ltd (GOSPELL). jest notowaną na giełdzie firmą z branży zaawansowanych technologii, zajmującą się badaniami i rozwojem, produkcją, doradztwem biznesowym i planowaniem, handlem, dostawą, wdrażaniem projektów i serwisem posprzedażnym, działając jako kompletny dostawca DTV i dostawca rozwiązań Triple Play dla projektów związanych z Digital TV / OTT.

  Z siedzibą w GOSPELL INDUSTRIAL PARK w Chenzhou w Prowincji Hunan w celu produkcji produkcji związanej z CPE, GOSPELL ma również swoje biuro w Shenzhen w zakresie zarządzania / zarządzania marketingiem i administracją, w Chengdu w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji / debugowania systemu stacji czołowej / nadajnika i Centrum Obsługi Klienta, a także w 12 miast w Chinach, a także biura międzynarodowe w Indiach, Afryce i Meksyku.


  Gospell Industrial Park

 • OEM / ODM
  Gospell Digital Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży produktów telewizji cyfrowej. Jest to również fabryka przetwarzania OEM dla wielu znanych marek w Chinach i za granicą. Zgodnie z BOM klienta i informacjami o produkcie, możemy zapewnić pełen zakres usług od produkcji PCB, dostaw materiałów elektronicznych, SMT, DIP, końcowego montażu i testowania. GOSPELL może świadczyć usługi produkcyjne dla szerokiej gamy produktów dla klientów, w tym dekoderów telewizji cyfrowej, energoelektronicznych zasilaczy impulsowych, inteligentnych liczników, kas samoobsługowych i innych produktów, a także kompleksowej usługi dla wszystkich rodzaje płyt dekodujących i tablic kontrolnych itp.

  Gospell ma kompletny system kontroli jakości, wyposażony w szereg urządzeń do kontroli niezawodności i bezpieczeństwa oraz testowania. Teraz jest wyposażony w 11 automatycznych linii poprawek SMT, dzienna wydajność może osiągnąć 12 milionów punktów, 7 linii wtykowych DIP; może być ładowany komponentami 0201 i 0,3 mm BGA. Firma ma warsztat 20 linii montażowych i 300 metrów kwadratowych pomieszczeń do starzenia wysokotemperaturowego, jest zdolny do montażu i testowania różnych produktów.

 • R & D
  Jako krajowa firma high-tech, GOSPELL ma zespół badawczo-rozwojowy złożony z wielu profesjonalistów z branży z bogatym doświadczeniem w zakresie rozwoju technologii i doskonalenia procesów. Po ponad dziesięciu latach ciągłych badań i rozwoju, firma ta opracowała szereg zaawansowanych innowacji technologicznych w wielu dziedzinach: "rezonator ceramiczny dielektryczny z dielektrykiem ceramicznym", "przyjazne dla środowiska dielektryczne ceramiczne rezonatory Ku", oraz "przyjazne dla środowiska kuchenki mikrofalowe" dielektryczne podłoża ceramiczne "są oznaczone jako Klucz krajowy Nowe produkty;" Baza demonstracyjna eksportu przemysłu urządzeń DTV "jest klasyfikowana jako projekt planu pochodni narodowych, cyfrowe przetwarzanie wideo w wysokiej rozdzielczości oraz badania i zastosowanie kluczowej technologii wizualizacji" i "System DTV Integration Industrialization Demonstration "zdobyła drugą nagrodę Hunan Science and Technology Progress Award," DTV Stream Processing Platform "otrzymała SME Innovation Innovation Fund Ministerstwa Nauki i Technologii GOSPELL opracował wiele różnych aplikacji na urządzenia innowacyjne i praktyczne, aby sprostać wymaganiom ds różnych rynków w kraju i za granicą, a także szerszej perspektywy zastosowania.

Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)