Dom

Gospell Digital Technology Co.,ltd

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Gospell Digital Technology Co.,ltd

1 2 3
Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd Gospell Digital Technology Co.,ltd
Chenzhou Shenzhen Chengdu

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : GOSPELL
Ilość pracowników : 4000~5000
Coroczne wyprzedaże : 200,000,000-300,000,000
Rok założenia : 1993
pc Export : 70% - 80%
Gospell Digital Technology Co., Ltd. (kod giełdowy: 002848) została założona 23 sierpnia 2001 r. Z kapitałem zakładowym w wysokości 167,15 mln RMB. Z siedzibą w Gospell Industrial Park, Suxian District, Chenzhou City, Prowincja Hunan, GOSPELL ma pięć całkowicie własnością instytucji: Chengdu Toncy Digital System Co. Ltd., Chenzhou GONTCERA Electronic Ceramic Technology Co. Ltd., Shenzhen Gospell Smarthome Electronic Co. Ltd., Gospell Digital Technology Pvt. Ltd., Shenzhen Goscam Software company limited., A nowo udostępniona firma Anhui GHBE Digital Technology Co., Ltd. Marki GOSPELL (DTV), XIPOINT (telewizja satelitarna), GONTCERA (GONTCERA Ceramics) mają silne zalety w stosunku do innych, a to firma posiada wysoce konkurencyjną sieć sprzedaży i marketingu w odpowiednich dziedzinach.

Od początku działalności GOSPELL zajmował się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą oprogramowania DTV i sprzętu komputerowego. Zaczynając od produkcji DTV i stosując się do niezależnego i krajowego rozwoju, GOSPELL posiadał bogate doświadczenie w zakresie badań i projektowania DTV, kontroli jakości i kosztów, inżynierii systemów konstrukcyjnych i usług technicznych. Dla producenta produktów, integratora systemów i dostawców usług technologicznych firma GOSPELL znalazła się już na szczycie globalnego rynku DTV.

Jako krajowa firma high-tech, GOSPELL ma zespół badawczo-rozwojowy złożony z wielu profesjonalistów z branży z bogatym doświadczeniem w zakresie rozwoju technologii i doskonalenia procesów. Po ponad dziesięciu latach ciągłych badań i rozwoju, firma ta opracowała szereg zaawansowanych innowacji technologicznych w wielu dziedzinach: "rezonator ceramiczny dielektryczny z dielektrykiem ceramicznym", "przyjazne dla środowiska dielektryczne ceramiczne rezonatory Ku", oraz "przyjazne dla środowiska kuchenki mikrofalowe" dielektryczne podłoża ceramiczne "są oznaczone jako Klucz krajowy Nowe produkty;" Baza demonstracyjna eksportu przemysłu urządzeń DTV "jest klasyfikowana jako projekt planu pochodni narodowych, cyfrowe przetwarzanie wideo w wysokiej rozdzielczości oraz badania i zastosowanie kluczowej technologii wizualizacji" i "System DTV Demonstracja Integracji Industrializacji "zdobyła drugą nagrodę Hunan Science and Technology Progress Award," DTV Stream Processing Platform "otrzymała Fundusz Innowacji Technologicznych MŚP Ministerstwa Nauki i Technologii.
Firma GOSPELL opracowała wiele różnych aplikacji do odbioru urządzeń, bardzo innowacyjnych i praktycznych, w celu zaspokojenia potrzeb różnych rynków w kraju i za granicą, a także dla szerszej perspektywy zastosowania.

Jako jeden z niewielu producentów DTV, którzy posiadają bogate i kompletne linie produktów, GOSPELL kontynuuje ekspansję swojego obszaru rynku. Po latach rozwoju firma ta zbudowała już ponad 300 kablowych i naziemnych systemów DTV dla klientów krajowych i podbiła prawie wszystkie prowincjonalne rynki regionalne za pomocą różnych produktów DTV. Działalność zagraniczna Gospell zaczęła się wcześnie: od roku 2004 Gospell rozpoczął budowę systemów telewizji cyfrowej na rynkach zamorskich i do tej pory zbudował ponad 200 naziemnych i kablowych systemów telewizji cyfrowej w ponad 60 krajach w Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej, Europie itp.

Jednostka zależna Chenzhou XIPOINT Technology CO. Ltd jest jednym z głównych dostawców produktów telewizji satelitarnej, a odbiorniki satelitarne i produkty LNB mają większy udział w rynku na rynku światowym. XIPOINT jest również jednym z niewielu ośmiu przedsiębiorstw, które są kontrolowane przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informatycznej i mają kwalifikacje produkcyjne do produkcji odbiorników satelitarnych, LNB, anteny, a także jest jednym z 24 producentów dekoderów telewizji satelitarnej mianowany przez SARFT, wygrał przetarg i wdrożył wiele programów telewizyjnych "Połączenie Village to village Connection" i "Family to Family Connection".

Gospell otrzymał nagrodę "Export Brand of Hunan Province" wydaną przez Hunan Provincial Department of Commerce w 2006 r., I został nagrodzony "Famous Brand of Hunan Province" w 2008 i 2011 r., Aw 2012 r. Został uznany za "National Torch Plan Key High-tech Enterprise", i został nazwany "Słynną marką międzynarodową prowincji Hunan" przez Hunan Provincial Department of Commerce w 2010 i 2013 roku, został nagrodzony w 2013 roku jako "National Electronic Information Industry Enterprise" i został uznany za "Znany znak towarowy" w 2014 roku i otrzymał nagrodę "Hunan Prowincja gubernatora Nagroda Jakości "w 2014 r. Uzyskała" Certyfikat Jakości Kredytu Jakości AAA "w 2015 r.," Przemysł Przemysłowa Modelu Przemysłów o Wysokiej Częstotliwości Płytki Mikrofalowej "w 2015 r.," Pekińska Nagroda Naukowo-Techniczna "w 2016 r., Gospell ma o wiele więcej wpływ marki na rynku krajowym i zagranicznym.

Przestrzeganie celu biznesowego "Technologia służy ludziom" i dążenie do "Aby osiągnąć stabilny i zrównoważony wzrost, zdeterminowany, aby być wybitnym wiodącym przedsiębiorstwem branży elektronicznej i informacyjnej" oraz śledzić działania "specjalizacji produktowej", skala produkcji, zróżnicowanie rynku, płaskie zarządzanie ", Gospell koncentruje się na rozwoju i ściśle kontroluje jakość, rozszerza swoją markę i wykorzystuje możliwości oferowane przez innowacyjną falę technologii telewizyjnej oraz przyspiesza modernizację przedsiębiorstwa i transformację sprzedaż produktów w celu świadczenia usług systemowych i platformy, a ostatecznie osiąga cele firmy i przewodzi trendowi rozwojowemu chińskiej telewizji cyfrowej.

Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)