Dom

Gospell Digital Technology Co.,ltd

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Gospell Digital Technology Co.,ltd

1 2 3
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2
Chenzhou Shenzhen Chengdu

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : GOSPELL
Ilość pracowników : 4000~5000
Coroczne wyprzedaże : 200,000,000-300,000,000
Rok założenia : 1993
pc Export : 70% - 80%

Firma Gospell Digital Technology Co., Ltd. (kod giełdowy: 002848) została założona 23 sierpnia 2001 r. Z siedzibą w Gospell Industrial Park, Suxian District, Chenzhou City, prowincja Hunan, GOSPELL ma pięć całkowicie własnych instytucji: Chengdu Toncy Digital System Co. Ltd., Chenzhou GONTCERA Electronic Ceramic Technology Co. Ltd.,Shenzhen Gospell Smarthome Electronic Co. Ltd.,Gospell Digital Technology Pvt.Ltd., Shenzhen Goscam Software Company Limited oraz nowo udostępniona firma Anhui GHBE Digital Technology Co., Ltd. Marki GOSPELL (DTV), XIPOINT (telewizja satelitarna), GONTCERA (GONTCERA Ceramics) mają silną przewagę marki nad innymi i to firma posiada wysoce konkurencyjną sieć sprzedaży i marketingu w odpowiednich dziedzinach.

 

GOSPELL zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą oprogramowania i sprzętu DTV.Zaczynając od produkcji DTV i podążając drogą niezależnego i krajowego rozwoju, GOSPELL posiada bogate doświadczenie w zakresie badań i projektowania DTV, kontroli jakości i kosztów, konstrukcji inżynierii systemów i usług technicznych.Dla producenta produktu, integratora systemów i dostawców usług technologicznych GOSPELL już plasuje się na szczycie światowego rynku DTV.

 

Jako jeden z nielicznych producentów DTV, który posiada bogate i kompletne linie produktów, GOSPELL kontynuuje poszerzanie swojego obszaru pokrycia rynku.Po latach rozwoju firma zbudowała już ponad 300 kablowych i naziemnych systemów DTV dla klientów krajowych i podbiła prawie wszystkie rynki regionalne z wszelkiego rodzaju produktami DTV.Zagraniczna działalność firmy Gospell rozpoczęła się wcześnie: Gospell rozpoczął budowę systemów telewizji cyfrowej na rynkach zagranicznych od 2004 r. i do tej pory zbudował ponad 200 systemów cyfrowej telewizji naziemnej i kablowej w ponad 60 krajach w Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej i Europie itp.

 

Spółka zależna Chenzhou XIPOINT Technology CO. Ltd jest jednym z głównych dostawców produktów telewizji satelitarnej, a odbiorniki satelitarne i produkty LNB zajmują wyższy udział w rynku globalnym.XIPOINT jest również jednym z zaledwie ośmiu przedsiębiorstw, które są kontrolowane przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych i mają wyznaczone kwalifikacje produkcyjne do produkcji odbiorników satelitarnych, LNB, anteny, a także jest jednym z 24 producentów dekoderów satelitarnych do transmisji wyznaczony przez SARFT, wygrał przetarg i zrealizował wiele projektów Broadcast TV „Połączenie ze wsi do wsi” i „Połączenie rodziny z rodziną”.

 

Firma Gospell została nagrodzona „Marką Eksportową Prowincji Hunan” przez Departament Handlu Prowincji Hunan w 2006 r. i została nagrodzona „Słynną Marką Prowincji Hunan” w 2008 i 2011 r., a w 2012 r. została uznana za „Kluczowe przedsiębiorstwo high-tech w krajowym planie pochodni”, i został nazwany „Słynną międzynarodową marką prowincji Hunan” przez Departament Handlu Prowincji Hunan w 2010 i 2013 r., został nagrodzony „Krajowym modelem przedsiębiorstwa elektronicznego przemysłu informacyjnego” w 2013 r. I został zidentyfikowany jako „Słynny znak towarowy” w 2014 r. i został nagrodzony „Hunan Nagroda gubernatora prowincji” w 2014 r., uzyskała „Certyfikat jakości kredytowej AAA” w 2015 r., „Przemysłowe przedsiębiorstwo z płytami pokrytymi miedzią o wysokiej częstotliwości” w 2015 r., „Pekinska nagroda naukowa i technologiczna” w 2016 r., Gospell ma znacznie wyższą wpływ marki na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Realizując cel biznesowy „Technologia Służy Ludziom” oraz dążąc do „Dążenia do stabilnego i zrównoważonego rozwoju, zdeterminowanego byciem wyróżniającym się czołowym przedsiębiorstwem branży elektronicznej i informatycznej” oraz podążając za kierunkami działań „Specjalizacja produktowa, skala produkcji, zróżnicowanie rynku, zarządzanie mieszkaniami”, Gospell stawia na rozwój, ściśle kontroluje jakość, poszerza własną markę i wykorzystuje możliwości, jakie niesie fala innowacji technologii telewizyjnej, przyspieszając modernizację i transformację przedsiębiorstwa. sprzedaży produktów do świadczenia usług systemowych i platformy, a ostatecznie osiąga cele firmy i prowadzi trend rozwoju chińskiej branży telewizji cyfrowej.

Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)