Dom Aktualności

Dzięki temu testowi 2020 VOA wkroczył w nową fazę globalnych innowacji na platformie zwanej Digital Radio Mondiale (DRM)

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Dzięki temu testowi 2020 VOA wkroczył w nową fazę globalnych innowacji na platformie zwanej Digital Radio Mondiale (DRM)
najnowsze wiadomości o firmie Dzięki temu testowi 2020 VOA wkroczył w nową fazę globalnych innowacji na platformie zwanej Digital Radio Mondiale (DRM)

najnowsze wiadomości o firmie Dzięki temu testowi 2020 VOA wkroczył w nową fazę globalnych innowacji na platformie zwanej Digital Radio Mondiale (DRM)  0

Gary Koster, technik radiowy i ekspert w dziedzinie nadajników, Gerhard Straub, dyrektor działu technologii transmisji w USAGM i Macon Dail, główny inżynier, przygotowujący radio cyfrowe z testu Gospell w stacji nadawczej Greenville w Karolinie Północnej.

Kilka tygodni przed pandemią COVID-19, która spowodowała zamknięcie większości świata, inżynierowie transmisji w Greenville w Północnej Karolinie rozpoczęli test cyfrowych sygnałów radiowych.Amerykańska Agencja ds. Globalnych Mediów rozpoczęła nadawanie na Kubie i w Ameryce Łacińskiej transmisji cyfrowej, która obejmowała treści Office of Cuba Broadcasting i Voice of America.

Pod koniec lat 90. innowacje VOA skupiały się bardziej na telewizji, platformie, która obiecywała szerszą widownię, nawet w niektórych miejscach na świecie, gdzie dominowały fale krótkofalowe.Na początku 2010 r. Okrzyk rajdowy stał się „Digital First”, ponieważ VOA starała się przyciągnąć czytelników do swoich witryn z usługami językowymi i zaczęła docierać do rosnącej liczby odbiorców na nowych portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram i YouTube.

Jednak do 2020 roku DRM zatoczyło pełne koło.

„Nie musisz już tylko czytać wiadomości lub odtwarzać muzykę”, mówi Gerhard Straub, dyrektor nadzorczy działu technologii transmisji USAGM.

Straub, wraz z Garym Kosterem, technikiem radiowo-telewizyjnym i ekspertem od nadajników oraz Maconem Dailem, głównym inżynierem w stacji nadawczej w Greenville, zorganizowali transmisję testową w lutym tego roku, niedługo przed globalną podróżą związaną z pandemią COVID-19.Trio nadało sygnał DRM z dźwiękiem Radio Marti i VOA wraz z przewijanymi wiadomościami tekstowymi i obracającymi się obrazami.

Inżynierowie otrzymali doniesienia o wyraźnym sygnale aż do Brazylii.

„Trzeba przestać myśleć o nim jak o radiu, bo nim nie jest” - mówi Straub z USAGM.„Nadajemy teraz dane cyfrowe.Podobnie jak w przypadku transmisji danych cyfrowych w Internecie, możemy transmitować dane cyfrowe na falach krótkich bez przeszkadzania przez zaporę internetową, która może ogranicza to, co możemy wysłać do określonego kraju. ”

Straub uważa, że ​​to wystarczający powód, aby VOA nadal przewodzić innowacjom w nowej technologii.

Pub Czas : 2020-12-11 14:07:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)