Dom Aktualności

Zastępca gubernatora Zhang Jianfei do badań Gospell: wybitne innowacje prowadzą do przyspieszenia przeciw

dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Zastępca gubernatora Zhang Jianfei do badań Gospell: wybitne innowacje prowadzą do przyspieszenia przeciw

Zastępca gubernatora Zhang Jianfei do badań Gospell: wybitne innowacje prowadzą do przyspieszenia przeciw
11 października do Gospell przyjechał Zhang Jianfei, zastępca gubernatora prowincji Hunan i sekretarz prowincjalnego komitetu partii SASAC, któremu towarzyszył Yi Pengfei, sekretarz Komitetu Miejskiego Chenzhou. Zhang Jianfei podkreślił, że musimy energicznie promować transformację i modernizację przedsiębiorstw przemysłowych i budowę parków, aktywnie kultywować i rozwijać strategiczne wschodzące branże, podkreślać innowacje i przewodzić, przyspieszyć budowę łańcuchów dostaw oraz promować zdrowy i szybki rozwój gospodarka przemysłowa.

Wu Yuanjun, dyrektor Departamentu Projektu Narodowego firmy, towarzyszył grupie badawczej i jego otoczeniu, aby odwiedzić nową halę wystawienniczą, warsztaty SMT i warsztaty DIP oraz szczegółowo przedstawił grupę badawczą dotyczącą produkcji i działania firmy, uruchomienie projektu i innowacje technologiczne.

Następnie zespół badawczy i jego otoczenie wraz z Deng Wan-nun, dyrektorem generalnym Gongtian Ceramics, odwiedzili nasze warsztaty mikrofalowe o wysokiej częstotliwości, aby dowiedzieć się więcej na temat produkcji, badań i rozwoju oraz zajmowania rynku Projekt CCL.

W trakcie śledztwa Zhang Jianfei w pełni potwierdziła wyjątkowy wkład dokonany przez Gospell w przemysłowym rozwoju gospodarczym i projektowaniu Chenzhou oraz zachęcił firmę do przyspieszenia transformacji i modernizacji oraz uczynienia go większym i silniejszym. Wskazał: W ramach nowego normalnego rozwoju gospodarczego przedsiębiorstwa powinny promować innowacje oraz prowadzić i zwiększać inwestycje w badania naukowe. Powinny one dalej zwiększać inwestycje w badania naukowe, zwiększać ich konkurencyjność dzięki innowacjom technologicznym i zwiększać konkurencyjność rynkową ich przedsiębiorstw. Powinny w pełni wykorzystać swoje zalety i zbudować zespół Excellent, odznaczający się pierwszorzędną marką, aby produkować więcej produktów, aby sprostać wymaganiom rynku.

Zastępca sekretarza generalnego rządu prowincji Dawn, komisja miejska w Chenzhou, sekretarz komisji miejskiej Ouyang przed wiceprezydentem miasta w Chenzhou He Zunqing Chenzhou High-tech Zone, Li Liming, dyrektor okręgu Suxian, Li Zhihong i inni przywódcy prowincji i gmin, którzy wezmą udział w badaniach.

Pub Czas : 2017-10-13 15:43:36 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)