Dom Aktualności

Indie SCAT2018 Telewizja satelitarna i telewizja kablowa

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Indie SCAT2018 Telewizja satelitarna i telewizja kablowa
najnowsze wiadomości o firmie Indie SCAT2018 Telewizja satelitarna i telewizja kablowa
GOSEPLL Digital Technology Co., Ltd., na targach telewizji kablowej i kablowej SCAT2018 w Indiach, ma powierzchnię 40 metrów kwadratowych. Lokalizacja jest doskonała, a konstrukcja jest prosta i delikatna. Dzięki nowej koncepcji rynku i koncepcji obsługi produktów, wizerunek firmy GOSEPLL został w pełni zademonstrowany.

Na wystawie GOSEPLL zademonstrował systemy zarządzania prawami treści cyfrowych, systemy OTT, inteligentne urządzenia do monitorowania bezpieczeństwa i sprzęt do rozbudowy sieci, bogate wyposażenie front-end i końcowe oraz różne rozwiązania. Podczas wystawy stoisko firmy GOSEPLL przyciągnęło wielu odwiedzających do odwiedzenia i konsultacji z dużym uznaniem.

Jako jeden z liderów branży telewizji cyfrowej, GOSEPLL ma głębokie zrozumienie rozwoju branży i jej ewolucji. Dzięki tematowi "nowa mądrość, nowa ekologia, nowy audiowizualny" w branży nadawczej, firma nadal utrzymuje swoje zalety usług systemowych w dziedzinie cyfrowej telewizji, jednocześnie zapewniając mądrość. Ekspansja obszarów miejskich będzie nadal zwiększać możliwości badawcze i rozwojowe oraz zdolność dostosowania się do rynku w celu zaspokojenia rosnących potrzeb ludzi.

Pub Czas : 2018-11-05 10:26:59 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)