Dom Aktualności

Komitet Miejski Chenzhou, Departament ds. Organizacji Miejskiej Minister Jiang Bo do naszego dochodzenia

dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
dobra jakość Zestaw dekoderów IPTV na sprzedaż
Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Komitet Miejski Chenzhou, Departament ds. Organizacji Miejskiej Minister Jiang Bo do naszego dochodzenia

Komitet Miejski Chenzhou, Departament ds. Organizacji Miejskiej Minister Jiang Bo do naszego dochodzenia
8 listopada Jiang Bo i jego świta, członkowie Stałego Komitetu Komitetu Miejskiego Chenzhou i Minister ds. Organizacji Komitetu Miejskiego CPC, w towarzystwie Li Zhihonga, sekretarza Komitetu Roboczego Partii Chenzhou High-tech Zone Management Committee, Yuan Weixiang sekretarz Suxian District Party Committee oraz Li Zhihong, zastępca sekretarza Suxian District Committee,.

Kuang Qinghua, dyrektor Chenzhou Office of Directors, towarzyszył grupie badawczej i jego otoczeniu, aby odwiedzić nową halę wystawienniczą firmy, warsztaty SMT, warsztaty DIP i salę organizacji imprez oraz zgłosić aktualny stan produkcji i eksploatacji oraz perspektywę rynkową firmy do grupy badawczej.

W badaniu Tan Li, zastępca sekretarza naszego oddziału partii, poinformował zespół badawczy i jego partię o obecnej organizacji organizacji partyjnej w naszej firmie. Minister Jiang Bo dowiedział się, że w naszej firmie jest wielu pracowników i wysoko wykształconych pracowników. Zachęcając naszą firmę do aktywnego rozwijania lojalnych, czystych i odpowiedzialnych członków partii, powinniśmy wzmocnić budowanie organizacji partyjnych, aby zapewnić, że teorie partii oraz wytyczne i zasady są wdrażane.

Podaje się, że oddział Gospel Digital Technology Co., Ltd. został założony we wrześniu 2003 roku, komitet oddziału ma sekretarza, zastępcę sekretarza, członka 3, obecnych formalnych członków Komunistycznej Partii Chin 20, z których 1 stopień, wykształcenie wyższe lub wyższe Wykształcenie 18 osób. Firma ma czterech aktywnych członków partii.

W ostatnich latach partyjny oddział firmy zawsze przestrzegał przywództwa partii, gruntownie wdrażał wytyczne i politykę Partii Komitetu Centralnego, aktywnie prowadził badania i edukację "dwóch studiów i jednego wykształcenia", dał pełną polityczna podstawowa rola organizacji partyjnej, przeprowadziła "jasną tożsamość, jako przykład", wzywając znaczną większość członków partii do noszenia emblematu, pokazując swoją tożsamość i ustawiając wizerunek na swoich stanowiskach i ściśle wymagając standardy członków partii. Zgodnie z planem pracy dotyczącym "koncentrowania się na produkcji i uchwyceniu budowania partii oraz dobrej pracy w budowaniu partii i promowaniu rozwoju", przeprowadziliśmy takie działania, jak "gang demonstracyjny członka partii" oraz "działania mentoringu i bandowania" i "konkurs umiejętności" w celu zwiększenia spójności, skuteczności walki i jakości członków partii, Zapewnij pełną grę awangardowej i wzorcowej roli członków partii, za wskaźnik pracy, efektywny dla przedsiębiorstwa.

Od momentu założenia oddziału partyjnego Spółki, w celu "równoczesnego rozwoju i całkowitego rozwoju", utrzymywaliśmy się z dala od rzeczywistości przedsiębiorstwa, obsługując rozwój firmy, aktywnie wdrażając zasadę budowania Partii Podstawowej. projekty w zakresie energetyki i spójności przedsiębiorstwa, w pełni odzwierciedlające podstawową rolę organizacji partyjnych i członków partii. Odgrywa rolę awangardową i wzorcową w demonstrowaniu zaawansowanego charakteru partii i zapewniło silną organizacyjną gwarancję zrównoważonego rozwoju Firma. Oddział firmy jest demonstracyjnym punktem organizacji nauki w Chenzhou oraz wzorcową bazą szkoleniową i demonstracyjną dla członków partii i kadry w mieście Chenzhou. W 2014 r. Zdobył honorowy tytuł "Zaawansowanej organizacji partyjnej w Suxian District" i "zaawansowanej organizacji partyjnej w Chenzhou City".

Pub Czas : 2017-11-13 15:44:58 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)