Dom Aktualności

CCBN 2018 GOSEPELL Pokazał doskonałą postawę

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
CCBN 2018 GOSEPELL Pokazał doskonałą postawę
najnowsze wiadomości o firmie CCBN 2018 GOSEPELL Pokazał doskonałą postawę
26. edycja China Broadcasting Network Exhibition - CCBN2018l odbyła się w dniach 22-24 marca 2018 r. W prestiżowym China International Exhibition Centre (CIEC) w Pekinie. Jako największe targi technologii i wyposażenia w regionie Azji i Pacyfiku, z 26-letnimi nieprzerwanymi wysiłkami, CCBN rozwinęło się w ogólnopolskie wydarzenie branży mediów informacyjnych w oparciu o radio i telewizję, komunikację radiacyjną, IT, elektronikę i inne branże. światowej sławy wystawa sprzętu radiowego i telewizyjnego.

Tegoroczna wystawa opiera się na temacie "Nowa mądrość, nowa ekologia i nowe wizje". Kompleksowo wyjaśnia konotację rozwojową nowej ery nauki i technologii radiowej i telewizyjnej, a temat tematyczny obejmuje seminaria, wystawy i serie forów. Wystawa CCBN podzielona jest na dziewięć regionów zgodnie z treścią wystawy. W sumie 12 hal wystawowych i jedna zewnętrzna hala wystawowa są ustawione.

Aktualne informacje o CCBN są liczne i wspaniałe. Wystawa i konferencja CCBN skupiły się na prezentacji i dyskusji na temat ultra-wysokiej definicji, rzeczywistości wirtualnej (VR), rzeczywistości rozszerzonej (AR), interakcji wieloekranowej, systemu operacyjnego TV (TVOS), ochrony praw cyfrowych (DRM), nowych audiowizualnych usługi dla usług publicznych i zintegrowane media. Platforma produkcyjna i nadawcza, zintegrowane rozwiązanie do centralnej kuchni w kuchni, programowanie w wysokiej rozdzielczości 4K, interaktywna rozrywka i inne dziedziny. Podczas wystawy, oprócz głównej siedziby China International Exhibition Centre, odbyło się spotkanie tematyczne CCBN2018, piąty międzynarodowy szczyt telewizji kablowej CCBN oraz międzynarodowe forum CCBN China Broadcasting Film and Development Television (BDF). Beijing International Convention Centre i Royal Hotel. ) Inne szczeble dialogowe i fora, w tym ponad dziesięć warsztatów i wymian, w tym Forum ds. Radia i Telewizji oraz Forum Big Data, Forum Smart Media, Forum Usług Publicznych, Forum Konwergencji Mediów oraz Forum Rozwoju Sieci Nowej Generacji.

GOSPELL Digital Technology Co., Ltd., na 26. wystawie CCBN Expo, podjął temat "Budowania inteligentnej ekologii, służenia inteligentnemu życiu". Powierzchnia stoiska osiągnęła 156 metrów kwadratowych. Lokalizacja jest lepsza, konstrukcja wygląda prosto i delikatnie, a GOSPELL jest w pełni wyświetlany. Dzięki nowej koncepcji rynku i koncepcji obsługi produktów, wizerunek firmy Gospell został w pełni wyświetlony.

Na wystawie GSOEPLL zaprezentował systemy zarządzania prawami cyfrowymi, zaawansowane systemy zabezpieczeń warunkowych, systemy wsparcia operacji biznesowych, rozproszone systemy reklamowe, rozwiązania emisji awaryjnej, inteligentne monitorowanie bezpieczeństwa, produkty i rozwiązania systemów bezprzewodowych oraz rozwiązania FTTx. , inteligentna platforma szkolna i inne produkty tematyczne. Podczas wystawy stoisko Gospella przyciągnęło wielu odwiedzających do obejrzenia i konsultacji. Po nawiązaniu kontaktu na odległość z produktami firmy goście docenili produkty Gospell.

Jako jeden z liderów branży telewizji cyfrowej, GOSPELL ma głębokie zrozumienie rozwoju branży i jej ewolucji. Pod hasłem "Nowa mądrość, nowa ekologia i nowy audiowizualny" w branży nadawczej i telewizyjnej firma nadal utrzymuje swoje zalety w usługach systemowych w dziedzinie telewizji cyfrowej, a jednocześnie zapewnia mądrość. Ekspansja obszarów miejskich będzie nadal zwiększać możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz zdolności adaptacji rynku w celu zaspokojenia rosnących potrzeb ludzi.

Miejsce wystawy

Miejsce wystawy

Liderzy National Wireless Bureau odwiedzili nasze stoisko

Stoisko Gospel wzbudziło duże zainteresowanie ze strony zagranicznych klientów

Pub Czas : 2018-09-26 15:53:34 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Horace

Tel: 86-755-26716172

Faks: 86-755-29114035

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)