Dom ProduktyGPON OLT

16 Porty GPON Optyczny terminal sieciowy Usługi szerokopasmowego dostępu do sieci FTTx

Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Gospell Digital Technology Co.,ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

16 Porty GPON Optyczny terminal sieciowy Usługi szerokopasmowego dostępu do sieci FTTx

Chiny 16 Porty GPON Optyczny terminal sieciowy Usługi szerokopasmowego dostępu do sieci FTTx dostawca

Duży Obraz :  16 Porty GPON Optyczny terminal sieciowy Usługi szerokopasmowego dostępu do sieci FTTx

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GOSPELL
Orzecznictwo: ISO9001,FCC,CE
Numer modelu: GP-7100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

gpon optical network unit

,

optical network terminal

16 Porty GPON GPON OLT i ONU Usługi dostępu szerokopasmowego w sieciach FTTx

Przegląd produktów

GP-7100 to opłacalna seria terminali optycznych GPON (OLT) wprowadzona przez firmę GOSPELL, zaprojektowana do świadczenia usług dostępu szerokopasmowego w sieciach FTTx.

Jest zgodny ze standardami ITU-T G.984.x GPON, ma niezawodność na poziomie operatora, kompaktową budowę i może zapewnić do 16 portów GPON, dwa porty 10-Gigabit Ethernet SFP + i 4 GE combo uplink, obsługujące maksymalnie 2048 ONUs o współczynnik podziału 1: 128. GP-7100 charakteryzuje się niskim zużyciem energii i wysoką stabilnością, może być instalowany w pomieszczeniach komunikacyjnych i na zewnątrz budynków, w szerokopasmowym dostępie, w usługach VoIP i OTT.

Główne cechy

Wysoka wydajność

  • 8/16 portów GPON, obsługujących do 1024/2048 jednostek ONU
  • Dwa 10-gigabitowe Ethernetowe SFP + i cztery łączone porty GE GE
  • Do 2,5 Gb / s łącza w dół i 1,25 Gb / s przepustowości łącza w górę na port PON

Przewoźnik klasy R R

  • Port PON i protokół ochrony redundantnej urządzenia
  • Obsługuje redundantne zasilacze AC lub DC 1 + 1
  • BFD, FlexLink, Link Aggregation i ochrona wykrywania pętli zwrotnej

Potężna funkcja Multicast

  • IGMP v1 / v2 / v3, IGMG Snooping i IGMP Proxy
  • IGMP Fast Leave, filtr IGMG
  • Rejestracja i replikacja sieci VLAN w trybie Multicast
  • PIM-SM, PIM-DM i PMG-SSM
  • MLDv1, MLDv2 snooping

Potężny QoS i funkcje

  • Wielokrotne sterowanie priorytetem QoS, strategia zarządzania ruchem bazowym w systemie dwóch stóp trzykrotnych
  • Statystyki kształtowania i przepływu oparte na portach / ruchu dzięki zatwierdzonemu wskaźnikowi dostępu
  • Super scheduler kolejkowania oparty na porcie lub własnym zdefiniowanym przepływie
  • Ograniczenia prędkości i przepustowości oparte na MAC i portach
  • Obsługuje przydzielanie dynamicznych przepustowości (DBA)
  • Automatyczne wykrywanie, uwierzytelnianie i rejestracja ONU

Zabezpieczona sieć:

  • Atak anty-DOS, robak i broadcast storm
  • Zniekształcenie antyspamowe i podtopienia
  • Uwierzytelnianie IEEE 802.1x i AAA / Radius
  • Obsługuje opcje DHCP82 i PPPoE +
  • Obsługuje usuwanie komunikatów ARP i czarną listę
  • Filtrowanie i klasyfikacja listy kontroli dostępu (ACL)
  • Obsługuje oparcie portu / MAC / IP / VLAN

Specyfikacja techniczna:

Port Uplink
GE Copper 4 x 100 / 1000Base-T, RJ-45, Auto-negocjacja
GE SFP 4 x gniazdo SFP, obsługuje moduł nadawczo-odbiorczy 100 / 1000Base-LX, IEEE 802.3z
10GE SFP + 2 x 10GE SFP + Slot, obsługuje moduł optyczny 10Gbit transceiver
Port PON
Berło 8/16 x SFP Slot, obsługuje moduł GPU SFP ITU-T G.984.2
Standard ITU-T G.984 GPON
Współczynnik podziału 1: 128 (maksymalnie)
Odległość transmisji 20 km
Prędkość przesyłu danych Tx: 2,5 Gb / s, Rx: 1,25 Gb / s
Długość fali Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm
Złącze SC
Typ światłowodu tryb pojedynczy, pojedyncze włókno
Moc optyczna Tx / Rx Tx: 1,5 do 5 dBm, Rx: -28 dBm
Zasilacz
Zasilacz 2 x gniazdo zasilania, obsługuje 1 + 1 zasilanych prądem zmiennym AC / DC
Opcja zasilacza prądu przemiennego: Opcja zasilacza prądu zmiennego: 110-220 V, 50 / 60Hz AC, 1,5 A (maks.) Wejście
Opcja zasilacza DC: -48V DC Input
Pobór energii 45 W (maksymalna)
Różne
Przedni panel Wskaźniki LED dla połączenia, ACT i wskazania stanu zasilania
1 x port konsoli RS-232 (złącze RJ-45)
1 x port AUX
Tylny panel Wbudowane 3 wentylatory chłodzące
1 x Terminal uziemiający
Środowiskowy
temperatura robocza 0 ℃ do 45 ℃ (32 ℉ do 113 ℉)
Temperatura przechowywania -40 ℃ do 80 ℃ (-40 ℉ do 176 ℉)
Wilgotność pracy Do 90%, bez kondensacji
Mechaniczny
Rodzaj instalacji 19 '' Uchwyt do montażu w stojaku
Wymiary produktu (szer. X wys. X gł.) 482 mm x 44,5 mm x 380 mm / 19 "x 1,73" (1 RU) x 15,0 "
Wymiary kartonu (szer. X wys. X gł.) 520 mm x 140 mm x 460 mm / 20,5 '' x 5,5 '' x 18,1 ''
waga produktu Około. 5,0 kg (11,0 funtów)

Informacje dotyczące zamawiania:

Opcje sprzętowe
Zamawianie kodów Opisy
GP-7108 1U OLT w / 8 x gniazdo GPON SFP, 2 x 10GE SFP +, 4 x gniazdo SFP, 4 x GE Copper
GP-7116 1U OLT w / 16 x gniazdo GPON SFP, 2 x 10GE SFP +, 4 x gniazdo SFP, 4 x GE Copper
GP-PWR-AC Moduł wtykowy zasilany prądem zmiennym, 110-220 V, 50 / 60Hz AC, 1,5 A (maks.) Wejście
GP-PWR-DC Wtykowy moduł zasilacza DC, wejście prądu stałego -48V
Klasa OM-GPON B + Moduł GPON OLT SFP (złącze SC, Tx / Rx: 1490 / 1310nm, tryb pojedynczy, pojedyncze włókno, 20 km)

Szczegóły kontaktu
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Collins

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)